BOLSIUS
We can deliver BOLSIUS products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 123
BOLSIUS Vibrant Violet 415 g
New arrival
5.01 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Every Day Citronella
New arrival
3.53 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - citrus scent,
BOLSIUS Citronella Patiolight Terra 94 × 91 mm
4.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 2.10 €/100 g
BOLSIUS White, 12 pieces
New arrival
9 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - - 0.75 €/svíčka
BOLSIUS Summer Nights terracotta cream 100 × 100 mm
8.99 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 3 €/100 g
BOLSIUS Citronella
New arrival
3.75 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - citrus scent,
BOLSIUS Fresh Cotton, 8 pieces
New arrival
6.06 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - - 0.76 €/svíčka
BOLSIUS Gold 62 g
New arrival
2.09 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 3.37 €/100 g
BOLSIUS Silver 62 g
New arrival
2.09 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 3.37 €/100 g
BOLSIUS Red 62 g
New arrival
1.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 2.89 €/100 g
BOLSIUS Ivory 62 g
New arrival
1.79 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 2.89 €/100 g
BOLSIUS Rustic Taupe 98 g
New arrival
1.43 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Fresh Olive 178 g
New arrival
3.32 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Gold 260 g
New arrival
5.01 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Fresh Olive 98 g
New arrival
1.43 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Ash Rose 98 g
New arrival
1.43 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Starmy Grey 98 g
New arrival
1.43 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Spice Brown 98 g
New arrival
1.43 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Copper 260 g
New arrival
5.01 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Gold 605 g
New arrival
9.21 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - - 1.52 €/100 g
BOLSIUS Soft Pearl 415 g
New arrival
5.01 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Rustic Taupe 415 g
New arrival
5.01 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Osh Rose 415 g
New arrival
5.01 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -
BOLSIUS Misty Pink 415 g
New arrival
5.01 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle -