Body Lotions
Body Lotions – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 253
LACTOVIT Lactooil Body Milk 400ml
New arrival
6.89 €
1.72 €/100 ml
Currently Unavailable
Body Lotion - women's, moisturising, regenerating, nourishing and softening, dry skin and anti-ageing , for normal, dry and mature skin, contains proteins, pH neutral and with...
VICTORIA'S SECRET Bare Vanilla 236ml
17.59 €
7.45 €/100 ml
Currently Unavailable
Body Lotion - women's, moisturising and softening, 236 ml volume - 7.45 €/100 ml
KUNDAL Honey&Macadamia Body Lotion Basil&Citrus 500 ml
12.99 €
2.60 €/100 ml
Currently Unavailable
Body Lotion - women's, moisturising, regenerating and nourishing, for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free, 500 ml volume - 2.60 €/100 ml
JANZEN Musk Jasmine 250 ml
7.60 €
3.04 €/100 ml
Currently Unavailable
Body Lotion - women's and men's, moisturising and relaxation, dry skin, for oily, normal, combination, dry and mature skin, alcohol-free, paraben-free and silicone-free, 250 ml...
APLB Retinol Vitamin C Vitamin E Body Lotion 300 ml
10.90 €
3.63 €/100 ml
Currently Unavailable
Body Lotion - women's and men's, moisturising, brightening, soothing and strengthening, for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, contains hyaluronic acid,...
JUVENA Luxury Adoration 200 ml
30.90 €
15.45 €/100 ml
Currently Unavailable
Body Lotion - women's and men's, cleaning, moisturising, nourishing and softening, luxurious, dry skin, for normal and dry skin, 200 ml volume - 15.45 €/100 ml
EUCERIN AtopiControl light emulsion 400 ml
Discounted -3 %
31.90 €
32.90 €
7.98 €/100 ml
Currently Unavailable
Emulsion - - 7.98 €/100 ml
Naturalis Body Milk - Harmony & Herbs 400 ml
4.69 €
1.17 €/100 ml
Currently Unavailable
Body Lotion - women's and men's, moisturising, non-comedogenic, dry skin, for combination and dry skin, contains shea butter, 400 ml volume - 1.17 €/100 ml
FRANK BODY Retinol Body Lotion 50 ml
New arrival
9.29 €
18.58 €/100 ml
Currently Unavailable
Body Lotion - women's and men's, moisturising, smoothing and soothing, dry skin, for normal, combination and dry skin, contains peptides, paraben-free, silicone-free and...
Dear Klairs Supple Preparation All Over Lotion
Amazing Deal
20.09 €
Save 9.47 €
8.04 €/100 ml
Currently Unavailable
Body Lotion - women's and men's, moisturising, regenerating and nourishing, vegan and korean skin care, irritated skin and dry skin, for sensitive, normal, dry and mature skin,...
Luba Tuli body milk for babies with olives and prebiotics 200 ml
8.59 €
4.30 €/100 ml
Currently Unavailable
Children's Body Lotion - contains panthenol - 4.30 €/100 ml
LACTOVIT Nourishing Body Lotion 400ml
Discounted -21 %
5.49 €
6.99 €
1.37 €/100 ml
Currently Unavailable
Body Lotion - women's and men's, regenerating, nourishing, strengthening and softening, dry skin and anti-ageing , for normal, dry and mature skin, contains proteins, pH neutral,...
DERMACOL Aroma Moment Pistachio 200 ml
3.29 €
1.65 €/100 ml
Currently Unavailable
Body Lotion - women's, moisturising, dry skin, for normal, combination, dry and mature skin, contains shea butter, silicone-free, 200 ml volume - 1.65 €/100 ml
In the category Body Lotions on Alza.sk, we currently have a total of 253 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Tělová mléka
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Testápolók