BISPOL
We can deliver BISPOL products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 126
BISPOL Orange 30 Pcs
3.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 0.13 €/candle - from 1.14 €/100 g
BISPOL Forest Fruits 30 Pcs
3.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 0.12 €/candle - from 1.05 €/100 g
BISPOL Mulled Wine 500 g
Great price
8.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - sweet scent, - 1.62 €/100 g
BISPOL Advent White 4×80 g
4.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 1.02 €/svíčka - from 5.11 €/100 g
BISPOL Gingebread 500 g
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 1.50 €/100 g
BISPOL Advent Metallic Gold 4×60 g
4.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 1.02 €/svíčka - from 6.82 €/100 g
BISPOL Vanilla-Orchid 30 Pcs
3.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 0.13 €/candle - from 1.14 €/100 g
BISPOL Lilac 30 Pcs
3.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 0.12 €/candle - from 1.05 €/100 g
BISPOL Column Bordeaux 800 g
4.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 0.61 €/100 g
BISPOL Advent Cream 4×60 g
4.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 1.02 €/svíčka - from 1.70 €/100 g
BISPOL Advent Red 4×80 g
4.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 1.02 €/svíčka - from 1.28 €/100 g
BISPOL Column Red 800 g
5.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 0.74 €/100 g
BISPOL Advent Metallic White 4×60 g
4.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 1.02 €/svíčka - from 1.70 €/100 g
BISPOL Conical Yellow 10×53 g
3.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle Set - classic, without perfume, with a cotton wick, set of 10 pieces, High, material paraffin, burning time 7 h - 0.40 €/1 pc(s)
BISPOL Table White 10×43g
4.98 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fragrance free scent, - 0.50 €/svíčka - from 1.16 €/100 g
BISPOL Memoria red grave candle, 192 hours
3.58 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle
BISPOL Column White 800 g
4.99 €
Currently Unavailable
Candle - fragrance free scent, - 0.62 €/100 g
BISPOL Aura Maxi Antitobacco 500 g
8.29 €
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 1.66 €/100 g
BISPOL Conical Metallic Red 10×53 g
6.29 €
Currently Unavailable
Candle - fragrance free scent, - 0.63 €/svíčka - from 1.19 €/100 g
BISPOL Aura Maxi Spa Garden 500g
8.29 €
Currently Unavailable
Candle - floral, fresh and sweet scent, - 1.66 €/100 g