Lumene
We can deliver Lumene products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 262
LUMENE Nordic Sensitive Rich Eye Cream 15ml
16.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 112.67 €/100 ml
LUMENE Lip Glow Oil Balm SPF30Shade 2 Marshmallow 10 g
13.99 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Gloss - gives your lips charming shimmer and glow - 139.90 €/100 ml
LUMENE Multi-Stick Warm Coral
-11 % off new
15.90 €
New 17.90 €
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Blush - long-lasting, suitable for sensitive, normal and mixed skin, creamy consistency, contouring, lasts up to under 24 hours, product belongs to vegan cosmetics, weight: 32 g -...
LUMENE Invisible IlluminationFoundation SPF 30 Shade 1.5 30 ml
54.69 €
In stock > 5 pcs
Make-up light coverage, non-comedogenic, tone medium, suitable for sensitive, normal and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan...
LUMENE Invisible IlluminationFoundation SPF 30 Shade 4 30 ml
54.69 €
In stock > 5 pcs
Make-up light coverage, non-comedogenic, tone dark, suitable for sensitive, normal and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan...
LUMENE Invisible IlluminationFoundation SPF 30 Shade 2 30 ml
54.69 €
In stock > 5 pcs
Make-up light coverage, non-comedogenic, tone medium, suitable for sensitive, normal and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan...
LUMENE Invisible IlluminationFoundation SPF 30 Shade 0.5 30 ml
54.69 €
In stock > 5 pcs
Make-up light coverage, non-comedogenic, tone light, suitable for sensitive, normal and mature skin, liquid consistency, lasts up to under 24 hours, the product belongs to vegan...
LUMENE Nordic Bloom Vitality Anti-Wrinkle & Revitalize Overnight Balm 50 ml
25.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex night, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising, 50 ml - 51.80 €/100 ml
LUMENE Nordic Bloom Anti-wrinkle & Firm Day Cream SPF30 Fragrance-free 50 ml
21.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream daily, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising and nourishing, 50 ml - 43.80 €/100 ml
LUMENE Nordic Ageless Radiant Youth Night Cream 50 ml
Amazing Deal
33.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream night, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising, nourishing and smoothing, 50 ml - 67.80 €/100 ml
LUMENE Nordic Clear Balancing Light Moisturizer 50 ml
17.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising and nourishing, 50 ml - 35.80 €/100 ml
LUMENE Nordic Bloom Anti-wrinkle & Firm Night Moisturizer 50 ml
22.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex night, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising, 50 ml - 45.80 €/100 ml
LUMENE Nordic Bloom Anti-wrinkle & Firm Day Moisturizer 50 ml
20.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising, 50 ml - 41.80 €/100 ml
LUMENE Nordic Ageless Day Cream SPF25 50 ml
32.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream daily, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising and nourishing, 50 ml - 65.80 €/100 ml
LUMENE Nordic C Fresh Glow Brightening Gel Mask 150 ml
20.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel - moisturising and nourishing, vegan, daily and night, with a volume of 150ml, for sensitive, mixed and mature skin type(s) - 13.93 €/100 ml
LUMENE Nordic Hydra Face Moisture Balm 50 ml
16.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising and nourishing, 50 ml - 33.80 €/100 ml
LUMENE Nordic C Glow Renew Night Cream 50 ml
20.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women night, skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, nourishing, soothing, brightening, regenerating and antioxidant, 50 ml...
LUMENE Klassikko Face Care Smoothing Night Cream 50 ml
12.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex night, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising and smoothing, 50 ml - 25.80 €/100 ml
LUMENE Klassikko Face Care Restoring Night Cream 50 ml
10.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream night, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising and nourishing, 50 ml - 21.80 €/100 ml
LUMENE Klassikko Face Care Moisturizing Day Cream 50 ml
10.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream daily, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising and nourishing, 50 ml - 21.80 €/100 ml
LUMENE Klassikko Face Care Soothing & Hydrating 24h Face Cream 50 ml
10.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream daily, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising and nourishing, 50 ml - 21.80 €/100 ml
LUMENE Nordic Sensitive Rich Night Balm 50 ml
20.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex night, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising and nourishing, 50 ml - 41.80 €/100 ml
LUMENE Klassikko Face Care Protecting Day Cream SPF15 50 ml
12.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream unisex daily, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising and protective, 50 ml - 25.80 €/100 ml
LUMENE Nordic C Glow Cream SPF30 50 ml
19.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream daily, skin type: sensitive, mixed and mature, effect: moisturising and nourishing, 50 ml - 39.80 €/100 ml