Be Lucent
We can deliver Be Lucent products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 16
Be Lucent Beam Stainless Steel Tongue Scraper
13.26 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tongue Scraper - stainless steel, long lifespan, durable, hygienic to use, ergonomic shape with rounded curves, comfortable and precise guidance over the tongue, removes bacteria...
Be Lucent Sonic Toothbrush Prism Mint
88.04 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electric Toothbrush - sonic, 3 modes, timer and pressure sensor, 2 brush heads included
Be Lucent Sonic Toothbrush Prism Vanilla Cream
88.04 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electric Toothbrush - sonic, 3 modes, timer and pressure sensor, 2 brush heads included in the package
Be Lucent Enamel Serum Hydroxyapatite 30ml
21.98 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tooth Gel - 73.27 €/100 ml
Be Lucent Hyaluronic Acid Gum Serum 30ml
21.98 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Gum Gel - 732.67 €/1 l
Be Lucent Stellar Kit Mint Teeth Whitening Lamp
76.83 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Dental Teeth Whitening Lamp - technology combining peroxide-free PAP+ gel and dual LED lights, blue light to support the whitening effect, red light for soothing gum care,...
Be Lucent Sonic Toothbrush Prism Pink Bliss
88.04 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electric Toothbrush - sonic, 3 modes, timer, 1 brush head included
Be Lucent Sonic Toothbrush Spark Pink Bliss
54.39 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electric Toothbrush - sonic, 3 modes, timer, 1 brush head included
Be Lucent Sonic Toothbrush Spark Mint Green
54.39 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electric Toothbrush - Sonic, 35,000 movements per minute, 3 modes, timer, 1 brush head included
Be Lucent Stellar Gentle Refill for Teeth Whitening Silver
42.75 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Kit - refill pack for use with the Be Lucent Stellar Gentle Teeth Whitening Kit, 3 pens with PAP+ whitening gel, hydrogen peroxide-free
Be Lucent Prism Replacement Heads for Sonic Toothbrush 4pcs Multicolour
25.30 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 4 pcs in the package - 6.33 €/1 pc(s)
Be Lucent Aurora Toothbrush Steriliser Mint
31.54 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Toothbrush Cover - for most toothbrush heads, UV-C light, eliminates 99.9% of bacteria and viruses in 5 minutes, automatic sterilisation activation, includes a wall mount for easy...
Be Lucent Oral Irrigator Mint Green
53.55 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Electric Flosser - desktop, for braces, orthodontic and brush-tipped nozzles, 4 nozzles included, 250ml tank capacity, cleaning modes, 3 intensity levels, clean, massage and...
Be Lucent Prism Replacement Heads for Sonic Toothbrush 4 Pcs White
25.30 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Toothbrush Replacement Head , sonic type, 4 pcs in the package - 6.33 €/1 pc(s)