Baking Ingredients Showroom Bratislava - Nivy
This page includes all products from category Baking Ingredients that are in stock in our store Showroom Bratislava - Nivy.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 107
Bery Jones Dried Dates Deglet Nour 1kg
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 8.99 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Coconut 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - delicious combination of coconut and smooth milk chocolate (63%) with a cocoa solids content of at least 25%, made from high-quality ingredients, great as a sweet snack or...
GymBeam Erythritol 1000 g unflavoured
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweetener - erythritol, powder, flavourless, weight 1000 g - 10.90 €/1 kg
Bery Jones Dried apricots, unsulphurised (without preservatives) 0,5kg
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - apricot, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Carmel almonds natural USA 1kg
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, 1000 g - 12.90 €/1 kg
Bery Jones Chocolate filled crispy pads gluten free source of fibre 500g
Great price
4.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine chocolate filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 9.98 €/1 kg
GRIZLY Roasted Salted Jumbo Pistachios 1000 g
16.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 1000 g - 16.90 €/1 kg
MyProtein FlavDrops 50 ml, white chocolate
6.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweetener - Sucralose and Flavor Drops, liquid, chocolate flavor, volume 50 ml
Bery Jones Raisins 1kg
Great price
7.74 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 7.74 €/1 kg
GRIZLY Chia seeds 500 g
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - chia, - 8.98 €/1 kg
MyProtein FlavDrops 50 ml, caramel
6.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sweetener - Sucralose and Flavor Drops, liquid, flavor caramel, volume 50 ml
Alpro oat drink TASTES AS GOOD - Rich & Creamy 3,5%
from
2.92 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plant-based Drink - oat, with flavour of natural - from 3.90 €/1 l
GymBeam Peanut butter 100% crunchy 900g
8.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - crunchy, peanut, natural, 27 g protein per 100 g, 603 kcal per 100 g, weight 900 g - 9.89 €/1 kg
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 250g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes...
Bery Jones Giant Raisins 1kg
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 7.49 €/1 kg
Emco Mind protein with chocolate 500g
5.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - - 10.78 €/1 kg
Bery Jones Hazelnut kernels peeled 500g
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled hazelnut, 500 g - 29 €/1 kg
Bery Jones Coconut slices natural "smileys" 500g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural coconut, 500 g - 15.98 €/1 kg
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 424 kcal
Bery Jones Freeze-dried Raspberries in White Chocolate 200g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried raspberries full of flavor and aroma, coated in white chocolate, made in the Czech Republic, practical resealable packaging - 48.95 €/1 kg
GRIZLY Peanut butter with milk chocolate 500 g
5.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, peanut, chocolate flavour, 19.8 g protein per 100 g, 575 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 500 g - 11.78 €/1 kg
Gymbeam Almond Butter 100% 340g
9.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, almond, natural, 25 g protein per 100 g, 650 kcal per 100 g, weight 340 g - 29.12 €/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 Vietnam 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 250 g - 23.96 €/1 kg
Bery Jones Kerman California Roasted Salted Pistachios 500g
Great price
12.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted pistachios, 500 g - 25 €/1 kg