Ashdown RM-C115T-500-EVO
Product accessories
Specifications
Dimensions
Width 470 mm
Depth 335 mm
Height 590 mm
Weight 17 kg
Type
Type Transistor
Design Acoustic
Usage
Usage Bass guitar
Characteristics
Performance 500 W
Number of channels 1
Number of mid-range speakers 1
Mid-range speaker diameter 15 "