ABUS 148TSA/30
Buy with code ALZADNI10
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Code
Features
Features TSA
Body material Steel
Dimensions
Saddle diameter 2 mm
Saddle width 17 mm
Saddle height 37 mm
Body width 30 mm
Body depth 12.5 mm
Body height 93.5 mm