85" Samsung UE85U8072H
Screen size and resolution
Diagonal 85 " (215.9 cm)
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
TV height 108.35 cm
TV depth 7.7 cm
TV weight 28.4 kg
Height without stand 108.35 cm
Depth without stand 7.7 cm
Box depth 18 cm
Package weight 39.9 kg
VESA mounting 400×300
Colour
Colour Black, Silver
Audio
Speaker performance 20 W
Package contents
Control in package smart
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 170 W
Typical power consumption 155 W
Code:  WR173w5
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 85" Samsung UE85U8072H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 85" Samsung UE85U8072H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 85" Samsung UE85U8072H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 85" Samsung UE85U8072H