77" Samsung QE77S95H
Screen size and resolution
Diagonal 77 " (195.58 cm)
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology OLED
Backlight Direct
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 4 ×
Dimensions and weight
TV width 171.66 cm
TV height 98.41 cm
TV depth 1.12 cm
TV weight 28.2 kg
Height without stand 98.41 cm
Depth without stand 1.12 cm
Base width / leg spacing 36 cm
Package width 189.3 cm
Package height 115.3 cm
Box depth 18.5 cm
Package weight 54 kg
VESA mounting 400×400
Audio
Speaker performance 70 W
Package contents One Connect box, Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 700 W
Typical power consumption 127 W
Code:  WR173n5
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 77" Samsung QE77S95H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 77" Samsung QE77S95H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 77" Samsung QE77S95H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 77" Samsung QE77S95H