77" Samsung QE77S90H
Screen size and resolution
Diagonal 77 " (195.58 cm)
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology OLED
Backlight Direct
Dimensions and weight
TV width 171.85 cm
TV height 98.76 cm
TV depth 4.49 cm
TV weight 34.8 kg
Height without stand 98.76 cm
Depth without stand 4.49 cm
Base width / leg spacing 36.6 cm
Package width 188.5 cm
Package height 115.4 cm
Box depth 18 cm
Package weight 45.9 kg
VESA mounting 400×300
Colour
Colour Black, Silver
Audio
Speaker performance 40 W
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 660 W
Typical power consumption 112 W
Code:  WR173n3
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 77" Samsung QE77S90H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 77" Samsung QE77S90H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 77" Samsung QE77S90H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 77" Samsung QE77S90H