77" LG OLED77C32
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 66 kWh/1000h
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Colour depth 10
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, HBO Max, YouTube, Apple TV, Canal+, Facebook Watch
Czech apps Skylink Live TV
Dimensions and weight
Height without stand 98.2 cm
Depth without stand 4.71 cm
Base width / leg spacing 52 cm
VESA mounting 300×200
Audio
Speaker performance 40 W
Control in package smart
Code:  WK612g09e31
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 77" LG OLED77C32
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 77" LG OLED77C32
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 77" LG OLED77C32
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 77" LG OLED77C32