65" LG OLED65M59
Buy with code ALZADNI10
Price Guarantee
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 65 " (165.1 cm)
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160 px
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology OLED
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10, HLG, Dolby Vision IQ
Screen surface Anti-Glare
Colour depth 10
Operating system
Operating system webOS
Interface Language Czech, English
Model year
Model year 2025
Application
Voice assistant compatibility Amazon Alexa, Apple Home Kit
TV functions
SMART functions Voice control
Gaming features VRR (Variable Refresh Rate), AMD FreeSync Premium, Nvidia G-SYNC
Connectivity
Wireless connection Bluetooth, Chromecast, Apple AirPlay2
WiFi standards WiFi 6
Total number of HDMI ports 3 ×
Number of HDMI 2.1 ports 4 ×
Data and system connectors LAN (RJ-45), USB, CI+ 1.4
Total number of USB ports 2 ×
Charging options AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 144.1 cm
TV height 83.1 cm
TV weight 24.3 kg
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 60 W
Audio formats Dolby Atmos, Dolby Digital AC3
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 111 kWh/1000h
Power outlet type
Country Czechia
Code:  WK770
Warranty: 24 months
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" LG OLED65M59
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" LG OLED65M59
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" LG OLED65M59
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" LG OLED65M59