50" Thomson 50QG7C14
- 3 roky záruky
Price Guarantee
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 50 " (127 cm)
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160 px
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology QLED
Backlight Direct
Supported HDR standards Dolby Vision
Operating system
Operating system Google TV
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Spotify, Apple TV, Amazon Prime Video
Czech apps Oneplay
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
SMART functions HbbTV
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth
Audio-video connectors HDMI 2.1, HDMI 2.0
Total number of HDMI ports 4 ×
Number of HDMI 2.1 ports 3 ×
Data and system connectors LAN (RJ-45), USB
Total number of USB ports 3 ×
Charging options AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 111 cm
TV height 68 cm
TV depth 28 cm
TV weight 13 kg
Height without stand 64 cm
Depth without stand 8 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 20 W
Audio formats Dolby Atmos
Package contents
Control in package Classic
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 64 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Code:  WK680r92e
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 50" Thomson 50QG7C14
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 50" Thomson 50QG7C14
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 50" Thomson 50QG7C14
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 50" Thomson 50QG7C14