40" Thomson 40FG2S15W
- 3 roky záruky
Show alternatives
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 36 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Screen size and resolution
Diagonal 40 " (101.6 cm)
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Screen surface Anti-Glare
Colour depth 8
Operating system
Operating system Google TV
Interface Language Czech, Slovak, German, Hungarian
Model year
Model year 2025
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Apple TV, Kodi, Canal+, Google Duo, VLC Media Player
Czech apps Oneplay, Prima+, LepšíTV
Slovak apps O2 TV, Voyo, SledováníTV
Hungarian apps AntikTV
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Hotel Mode
SMART functions Voice control
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Total number of HDMI ports 3 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 50.9 cm
Depth without stand 8.4 cm
Base width / leg spacing 75 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour White
Audio
Speaker performance 16 W
Audio formats DTS Digital Surround
Other audio features Audio calibration, Automatic volume control
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents Removable stand
Code:  QWK680y18
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 40" Thomson 40FG2S15W
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 40" Thomson 40FG2S15W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 40" Thomson 40FG2S15W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 40" Thomson 40FG2S15W