34" LG UltraWide 34U650A-B
Show alternatives
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3400 × 1440
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 100 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Matte
Technology Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface USB, USB-C, RJ-45 (LAN)
Data interface standards USB 3.2 Gen 2
Audio interface 3.5mm IR connector
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 1 ×
USB 3.2 Gen 2 3 ×
USB 3 ×
Colour gamut
Adobe RGB 78 %
sRGB 99 %
Features and functions
Features Adjustable height, Tilting
Functions Power Delivery, Picture In Picture (PiP), Picture-by-picture (PbP)
Equipment Speakers, Kensington lock
Maximum Power Delivery performance 96 W
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 81.67 cm
Height 45.24 cm
Depth 23 cm
Weight 10.1 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-C
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 30 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 43 W
Typical power consumption 27 W
Code:  WK060a1t7b15
Links: Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 34" LG UltraWide 34U650A-B
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 34" LG UltraWide 34U650A-B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" LG UltraWide 34U650A-B
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" LG UltraWide 34U650A-B