34" LG UltraGear 34GX90SA-W
Buy with code ALZADNI35
Price Guarantee
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3400 × 1440
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology OLED
Refresh rate 240 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 275 cd/m2
Native contrast 1000000:1
Surface display Anti-Glare
Technology G-Sync Compatible, FreeSync Premium, Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4
Data interface RJ-45 (LAN)
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 1 ×
Features and functions
Features Adjustable height, Tilting
Functions Blue light filter, Picture In Picture (PiP)
Equipment Speakers
Maximum Power Delivery performance 65 W
Colour
Colour White
Dimensions and weight
Width 78.41 cm
Height 58.04 cm
Depth 29.18 cm
Weight 6.2 kg
Packaging
Cables included HDMI, USB-C, Network cable
Energy specifications
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 32 W
Typical power consumption 39 W
Code:  WK060a1b3
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 34" LG UltraGear 34GX90SA-W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" LG UltraGear 34GX90SA-W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" LG UltraGear 34GX90SA-W