34" GIGABYTE MO34WQC2
Price Guarantee
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3440 × 1440
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology OLED
Panel type QD-OLED
Refresh rate 240 Hz
Response time 0.03 ms
Maximum brightness 250 cd/m2
Native contrast 1500000:1
Surface display Anti-Glare
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Data interface USB, USB-C
Audio interface headphone input, Microphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 1 ×
USB 3.2 Gen 1 3 ×
USB 3 ×
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot
Functions Blue light filter, Flicker-free, Picture In Picture (PiP), KVM, HDR, Eyesafe
Equipment Speakers, Kensington lock
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 81.17 cm
Height 59.53 cm
Depth 24.43 cm
Weight 9.86 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 32 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Typical power consumption 48 W
Code:  CGG34WQCc
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 34" GIGABYTE MO34WQC2
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 34" GIGABYTE MO34WQC2
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" GIGABYTE MO34WQC2
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" GIGABYTE MO34WQC2