32" Thomson GO Plus 32UE5M45
- 3 roky záruky
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Buy with code ALZADNI30
Price Guarantee
Specifications
Power outlet type
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution 4K Ultra HD
Display resolution 3840 × 2160
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features Touchscreen
Screen surface Anti-Glare
Colour depth 8
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2024
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Kodi
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
Multimedia features Playback from USB
SMART functions Gesture control
Connectivity
Wireless connection Chromecast
WiFi standards WiFi 5
Audio-video connectors HDMI 2.0
Total number of HDMI ports 1 ×
Number of HDMI 2.0 ports 2 ×
Data and system connectors USB
Total number of USB ports 3 ×
Charging options AC 220-240V, Battery-Powered
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
TV width 73 cm
TV height 133.2 cm
TV depth 43 cm
TV weight 19.2 kg
Height without stand 43 cm
Base width / leg spacing 43 cm
Colour
Colour Silver
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents Removable stand, Swivel stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 31 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 31 W
Typical power consumption 31 W
Code:  WK680d6b
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" Thomson GO Plus 32UE5M45
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Thomson GO Plus 32UE5M45
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Thomson GO Plus 32UE5M45
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Thomson GO Plus 32UE5M45