27" LG UltraFine 27US500-W
Buy with code ALZADNI10
Price Guarantee
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 60 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Anti-Glare
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface USB
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Colour gamut
sRGB 95 %
Features and functions
Functions Blue light filter, HDR
Equipment Kensington lock
Colour
Colour White, Black
Dimensions and weight
Width 61.3 cm
Height 45.4 cm
Depth 21.5 cm
Weight 5.5 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 25 kWh/1000h
Standby consumption 0.5 W
Code:  WK0655a
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" LG UltraFine 27US500-W
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" LG 27US500-W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" LG 27US500-W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" LG UltraFine 27US500-W