27" GIGABYTE MO27Q28G
Price Guarantee
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology OLED
Panel type WOLED
Refresh rate 280 Hz
Response time 0.03 ms
Maximum brightness 335 cd/m2
Native contrast 1500000:1
Surface display Anti-Glare
Technology G-Sync Compatible
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Data interface USB-C
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB 3.2 Gen 1 2 ×
USB 1 ×
Colour gamut
Adobe RGB 99.5 %
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot, Tilting
Functions Flicker-free, KVM, HDR
Equipment Speakers, Kensington lock
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 60.44 cm
Height 52.65 cm
Depth 18.75 cm
Weight 6 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-C
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 28 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Typical power consumption 25 W
Code:  CGG27Ga7
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" GIGABYTE MO27Q28G
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" GIGABYTE MO27Q28G
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" GIGABYTE MO27Q28G
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" GIGABYTE MO27Q28G