27" ASRock Phantom Gaming PGO27QFS
Buy with code ALZADNI20
Price Guarantee
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology OLED
Refresh rate 240 Hz
Response time 0.03 ms
Maximum brightness 275 cd/m2
Native contrast 1500000:1
Surface display Matte
Technology FreeSync Premium
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.1
Data interface USB, USB-C
Data interface standards USB 3.2 Gen 1
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 2 ×
USB-C 1 ×
USB 3.2 Gen 1 4 ×
USB 2 ×
Colour gamut
sRGB 129 %
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot, Tilting
Functions Blue light filter, KVM, HDR
Equipment Speakers
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 60.6 cm
Height 60.4 cm
Depth 26.3 cm
Weight 5.8 kg
VESA mounting 75×75
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-C
Power outlet type
Country Czechia
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 27 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 125 W
Typical power consumption 125 W
Code:  WT158i0b
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" ASRock Phantom Gaming PGO27QFS
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" ASRock Phantom Gaming PGO27QFS
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" ASRock Phantom Gaming PGO27QFS
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" ASRock Phantom Gaming PGO27QFS