27" ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A
Buy with code ALZADNI10
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 520 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 400 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Anti-Glare
Technology FreeSync Premium
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface USB
DisplayPort 1 ×
USB 3.2 Gen 1 3 ×
USB 2 ×
Colour gamut
sRGB 123 %
Features and functions
Features Adjustable height
Functions Blue light filter, Flicker-free, HDR
Equipment Speakers
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 61.4 cm
Height 54.2 cm
Depth 25.8 cm
Weight 7.7 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 19 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 68 W
Typical power consumption 68 W
Code:  WT1589a8
Warranty: 24 months
Links: Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A