24" Toshiba 24WV3463DG
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 24 " (60.96 cm)
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Edge
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10
Maximum brightness 220 nt
Operating system
Operating system Vidaa
Model year
Model year 2025
Application
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Recording to USB, Hotel Mode
Connectivity
Audio-video connectors HDMI 2.0
Total number of HDMI ports 2 ×
Number of HDMI 2.0 ports 2 ×
Audio connectors Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors LAN (RJ-45), USB, CI+
Total number of USB ports 1 ×
Charging options AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 55.3 cm
TV height 36.7 cm
TV depth 16.4 cm
TV weight 3.4 kg
Height without stand 33.3 cm
Depth without stand 6.3 cm
VESA mounting 75×75
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 5 W
Package contents
Control in package Classic
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 16 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Power outlet type
Country Czechia
Code:  WB033g59k
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
[email protected] FAST ČR, U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, EUROPE
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" Toshiba 24WV3463DG
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" Toshiba 24WV3463DG
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" Toshiba 24WV3463DG
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" Toshiba 24WV3463DG