24" Blaupunkt 24HCG4000S
Price Guarantee
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 24 " (60.96 cm)
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10
Operating system
Operating system Google TV
Interface Language Czech, Slovak, German, English
Model year
Model year 2025
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Amazon Prime Video
Czech apps Oneplay, Prima+, Vodafone TV
Slovak apps O2 TV, Voyo
TV functions
Multimedia features Playback from USB
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth
Audio-video connectors HDMI 2.1
Total number of HDMI ports 3 ×
Number of HDMI 2.1 ports 3 ×
Audio connectors Headphone output (AUX)
Data and system connectors LAN (RJ-45), USB, CI+
Total number of USB ports 2 ×
Charging options 12V adapter
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 53.6 cm
TV height 36 cm
TV depth 15.6 cm
TV weight 2.25 kg
Height without stand 33 cm
Depth without stand 7.7 cm
VESA mounting 200×100
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 12 W
Package contents
Control in package smart
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 17 kWh/1000h
Code:  TVblau015a
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" Blaupunkt 24HCG4000S
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" Blaupunkt 24HCG4000S
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" Blaupunkt 24HCG4000S
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" Blaupunkt 24HCG4000S