85" Samsung UE85M80H
Screen size and resolution
Diagonal 85 " (215.9 cm)
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology Mini LED
Backlight Mini LED
TV height 108.35 cm
TV depth 7.7 cm
TV weight 28.5 kg
Height without stand 108.35 cm
Depth without stand 7.7 cm
Box depth 18 cm
Package weight 40 kg
VESA mounting 400×300
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 20 W
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode D
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 270 W
Typical power consumption 100 W
Code:  WR173w3
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 85" Samsung UE85M80H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 85" Samsung UE85M80H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 85" Samsung UE85M80H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 85" Samsung UE85M80H