83" Samsung QE83S99H
Screen size and resolution
Diagonal 83 " (210.82 cm)
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology OLED
Backlight Direct
Dimensions and weight
TV width 191.02 cm
TV height 112.24 cm
TV depth 2.66 cm
TV weight 40.5 kg
Height without stand 112.24 cm
Depth without stand 2.66 cm
Base width / leg spacing 126.72 cm
Package width 205.7 cm
Package height 124.7 cm
Box depth 17.8 cm
Package weight 52.3 kg
VESA mounting 400×400
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 70 W
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 650 W
Typical power consumption 123 W
Code:  WR173o5
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 83" Samsung QE83S99H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 83" Samsung QE83S99H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 83" Samsung QE83S99H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 83" Samsung QE83S99H