Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

77" Sony Bravia XR-77A83J

3 499 €
2 915,83 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

77" Sony Bravia XR-77A83J

Inteligentný TV Sony Bravia XR-77A83J vás vtiahne do deja sýtym zvukom a detailným 4K rozlíšením na skvostnom OLED paneli

Vybavte svoju obývačku novým inteligentným televízorom Sony Bravia XR-77A83J so systémom Android a vychutnajte si detailné 4K rozlíšenie na 77“ uhlopriečke. Využitím moderných technológií a algoritmov si na obrazovke vychutnáte hladký a detailný obraz v takmer reálnych farbách. Veľkou výhodou inteligentného televízora Sony Bravia XR-77A83J je využitie OLED panelu. K internetu televízor Sony Bravia XR-77A83J pripojíte buď cez LAN kábel, alebo pomocou bezdrôtového WiFi pripojenia. O zážitok ako v kinosále sa starajú technológie Dolby Vision a Dolby Atmos. Priestorový zvuk vychádza z reproduktorov s celkovým výkonom 50 W. Android TV podporuje viac formátov vysokého dynamického rozsahu, napríklad Hybrid Log-Gamma i HDR10. Na pripevnenie televízora na stenu vám poslúži držiak štandardu VESA 300 × 300 mm.

Kľúčové vlastnosti inteligentného OLED TV Sony Bravia XR-77A83J

 • Televízor má 77“ uhlopriečku a pracuje s detailným 4K rozlíšením
 • Možnosť inštalácie držiaka TV so štandardom VESA 300 × 300 mm
 • Inteligentný televízor Sony Bravia XR-77A83J využíva skvostný OLED panel poskytujúci bezkonkurenčný obraz
 • O kvalitné ozvučenie sa postarajú 50 W reproduktory a technológia Dolby Atmos
 • Sony Bravia XR-77A83J využíva systém Android, ktorý ponúka rad inteligentných funkcií a aplikácií
 • Výhodou televízora Sony je aj podpora Google TV
 • Po pripojení externého HDD je možné nahrávať obľúbené relácie
 • Integrované 16 GB úložisko na aplikácie a podobne
 • Na pripojenie inteligentných zariadení, či soundbarov môžete využiť Bluetooth pripojenie
 • K internetu sa môžete pripojiť prostredníctvom WiFi, alebo LAN kábla
 • Televízor Sony Bravia XR-77A83J podporuje hlasové ovládanie
 • Komponenty televízora Sony Bravia XR-77A83J sú vyrobené z recyklovaného plastu
 • Pre hráčov je v televízore pripravený špeciálny herný režim

Vnútri televízora Sony Bravia XR-77A83J sa nachádza procesor s kognitívnou inteligenciou

Unikátny procesor Cognitive Processor XR povýši zážitok zo sledovania na novú úroveň. Vďaka tomuto procesoru totiž televízor Sony Bravia XR-77A83J vie, ako ľudia vidia a počujú. Práve preto vám bude poskytnutý optimalizovaný obraz aj zvuk, ktorý vás úplne vtiahne do deja.

>

Pozrite sa na 4K obraz tak, ako ho vníma naše oko

Sony Bravia XR-77A83J sprostredkuje obraz s reálne pôsobiacou hĺbkou. Revolučný procesor vykonáva analýzu ľudskej perspektívy a dokáže tak v priebehu chvíľky prejsť a optimalizovať ohromné množstvo prvkov. Táto technológia v spolupráci s OLED panelom vytvorí na obrazovke televízora Sony Bravia XR-77A83J vysoko reálny obraz s čistou čiernou.

Sony Bravia XR-77A83J

Úžasná hĺbka obrazu, ktorá nemá obdobu

Technológia XR Contrast Booster upravuje jas a zobrazí oveľa jasnejšie odlesky a hlbšiu čiernu. To zaručí televízoru Sony Bravia XR-77A83J dych vyrážajúci kontrast. U OLED panelu nehrozí, že by ste prišli aj o najmenšie detaily kvôli tieňom, alebo prehnanému jasu.

Sony Bravia XR-77A83J

Sony Bravia XR-77A83J presne zobrazí všetky farby

Inteligentný televízor Sony pracuje so širokým farebným gamutom. Vďaka algoritmu XR TRILUMINOS PRO zvládne Sony Bravia XR-77A83J reprodukovať prirodzené odtiene farieb v každom detaile, čo vám zaručí reálne podanie farieb.

Sony Bravia XR-77A83J

Sony Bravia XR-77A83J dokáže reprodukovať stratené textúry

Televízor Sony Bravia XR-77A83J dokáže previesť akýkoľvek obsah, či jeho zdroj na rozlíšenie blízke 4K, vďaka funkcii XR 4K Upscaling. Procesor Cognitive Processor XR disponuje mnohými dátami, s pomocou ktorých zvládne obnoviť stratené textúry a detaily.

Sony Bravia XR-77A83J

Sony Bravia XR-77A83J ukáže obraz bez rozmazania

Televízor pracuje s inteligentným spracovaním pohybu, čo vám zaručí plynulé sledovanie športových prenosov a akčných scén bez nepríjemného rozmazania. Technológia XR Motion Clarity analyzuje dáta a zabezpečí, aby bol výsledný obraz televízora Sony Bravia XR-77A83J zreteľný a plynulý.

Sony Bravia XR-77A83J rozoznie vašu obývaciu izbu pohlcujúcim zvukom

Inteligentný televízor Sony Bravia XR-77A83J má kvalitné reproduktory s celkovým výkonom 50 W, ktoré vytvárajú pohlcujúci zvuk v spolupráci s procesorom Cognitive Processor XR. Vďaka tomu budete počuť zvuk ako nikdy predtým, pretože teraz bude oveľa zreteľnejší, a to nech sledujete čokoľvek. Televízor Sony Bravia XR-77A83J vám poskytne dokonale zladený obraz i zvuk.

Sony Bravia XR-77A83J

Sony Bravia XR-77A83J zladí zvuk s akciou na obrazovke

S pomocou funkcie XR Sound Position bude obraz televízora Sony Bravia XR-77A83J doplnený o reálny zvuk, perfektne zladený s práve prebiehajúcim dejom.

Sony Bravia XR-77A83J

Nechajte sa obklopiť 3D priestorovým zvukom

Nech už budete sledovať čokoľvek, tak si môžete byť istí, že budete obklopení priestorovým zvukom. Sony Bravia XR-77A83J využíva technológiu XR Surround, ktorá vytvorí priestorový zvuk na poskytnutie komplexného zážitku zo sledovania obsahu.

Sony Bravia XR-77A83J

Sony Bravia XR-77A83J zvýrazní hlasy počas dialógov

Inteligentný televízor Sony Bravia XR-77A83J automaticky zvýši hlasitosť dialógov využitím technológie Voice Zoom 2. Tá spočíva v rozpoznaní typu hlasu, jeho analýze a následnom zvýšení jeho čistoty.

Ovládajte televízor Sony Bravia XR-77A83J hlasom a vyberte si zo širokej ponuky Google TV

Využite svoj hlas a nájdite si na televízore Sony Bravia XR-77A83J požadovanú reláciu. Môžete vysloviť celý názov titulu, alebo zadať všeobecný príkaz, ktorý vám ukáže širší výber zo zvoleného žánru. Na Google TV nájdete viac ako 700 000 filmov a relácií zo streamovacích služieb.

Sony Bravia XR-77A83J podporuje Apple AirPlay/Apple HomeKit a má zabudovaný aj Chromecast

Ak vlastníte iPhone určite oceníte, že televízor Sony Bravia XR-77A83J podporuje Apple AirPlay/Apple HomeKit. Vďaka tomu sa môžete pohodlne pripojiť k televízoru a streamovať video aj audio na obrazovku Sony Bravia XR-77A83J. Na ľahké streamovanie videí, fotografií a ďalšieho obsahu z vášho inteligentného telefónu do televízora Sony Bravia XR-77A83J využite zabudovaný Chromecast. Stačí iba stlačenie jediného tlačidla na vašom zariadení a všetko z vášho telefónu získa nový, väčší rozmer.

Sony Bravia XR-77A83J využíva inteligentné diaľkové ovládanie

Všetky pripojené zariadenia môžete ovládať jednoducho jediným, inteligentným ovládačom. Napríklad stačí stlačiť jediné tlačidlo a na televízore Sony Bravia XR-77A83J sa zapne vaša obľúbená streamovacia služba.

Sony Bravia XR-77A83J šetrí životné prostredie

Komponenty televízora Sony Bravia XR-77A83J sú vyrobené z recyklovateľného plastu SORPLAS, ktorý má v sebe vysoký podiel už recyklovaného plastu.

Sony Bravia XR-77A83J

Sony Bravia XR-77A83J má nastaviteľný stojan Prestige

Inteligentný televízor Sony Bravia XR-77A83J umiestníte bez problémov kamkoľvek, a to nielen vďaka kompatibilite s VESA 300 × 300 mm, ale hlavne vďaka hliníkovému stojanu. Ten je nastaviteľný v troch smeroch:

 • Štandardné nastavenie pri sústredení sa na obraz
 • Úzke nastavenie je zase ideálne pre menšie police
 • Nastavenie pre soundbar
Sony Bravia XR-77A83J

Sony Bravia XR-77A83J má minimálne okraje

Televízor Sony Bravia XR-77A83J má úplne minimálny kovový rámik, čo vám umožní maximálne sa sústrediť na samotný obraz a nie na rámik.

Sony Bravia XR-77A83J

Prémiový hliníkový stojan

Vrstvený hliníkový stojan bol navrhnutý tak, aby ladil ako s televízorom Sony Bravia XR-77A83J, tak aj s vaším interiérom.

Inteligentný televízor Sony Bravia XR-77A83J optimalizuje obraz aj zvuk podmienkam v miestnosti

Obrazovka inteligentného televízora Sony Bravia XR-77A83J disponuje svetelnými senzormi, ktoré upravujú jas obrazovky v závislosti na svetelných podmienkach v miestnosti. Na podobnom princípe funguje aj akustická kalibrácia upravujúca zvukový výstup z televízora Sony Bravia XR-77A83J.

Sony Bravia XR-77A83J

Sony Bravia XR-77A83J využíva presnú akustickú kalibráciu

Bude úplne jedno, kam sa usadíte. Televízor Sony Bravia XR-77A83J dokáže zistiť vašu polohu a na mieru tak upraviť zvukový výstup tak, aby ste si mohli vychutnať zvuk ako by ste sedeli priamo pred obrazovkou televízora Sony Bravia XR-77A83J.

Sony Bravia XR-77A83J

Režim určený špeciálne pre Netflix

Televízor Sony Bravia XR-77A83J má vo svojom repertoári aj režim vyvinutý pre originálne relácie z dielne Netflixu. Vďaka tomu budú vízia aj zámer autora úplne zachované.

Sony Bravia XR-77A83J

Sony Bravia XR-77A83J disponuje certifikáciou IMAX Enhanced

Táto certifikácia vám zaručí, že televízor Sony Bravia XR-77A83J verne reprodukuje obraz i zvuk.

Sony Bravia XR-77A83J

Vychutnajte si zážitok ako v kine

Inteligentný televízor Sony Bravia XR-77A83J podporuje technológiu Dolby Vision, vďaka čomu vám všetky scény doslova ožijú pred očami. Technológia Doly Atmos zase vyplní vašu obývaciu izbu priestorovým zvukom.

Sony Bravia XR-77A83J

Sony Bravia XR-77A83J má skvelý kontrast

XR OLED Contrast zosilňuje farby a kontrast v svetlých miestach obrazovky a zobrazenie naozaj sýtej čiernej. Vďaka tomu si vychutnáte výrazný kontrast, takže všetky detaily budú zreteľné aj v oblastiach s tmavými tieňmi, či odleskmi.

Sony Bravia XR-77A83J

Vychutnajte si veľké množstvo zábavy

S televízorom Sony Bravia XR-77A83J na vás čaká nepreberné množstvo filmov. Funkcie Pure Stream a IMAX Enhanced sa postarajú o mimoriadnu kvalitu všetkého, čo sledujete.

Parametre a špecifikácia

Rozmery a hmotnosť

Šírka 172,2 cm
Výška 102,2 cm
Hĺbka 36,7 cm
Výška bez podstavca 99,9 cm
Šírka podstavca/rozstup nožičiek 103 cm
Hmotnosť 30,1 kg
VESA prichytenie 300×300

Uhlopriečka a rozlíšenie

Uhlopriečka 77 " (195,58 cm)
Maximálne rozlíšenie 4K Ultra HD

Obrazovka

Technológia OLED
Podsvietenie OLED
Obnovovacia frekvencia panelu 100 / 120 Hz
Ďalšie vlastnosti obrazu HDR
Podporované HDR štandardy HDR10, Dolby Vision, HLG

Typ

Typ Smart TV, Android TV
Operačný systém Android TV

Modelový rok

Modelový rok 2021

Multimediálne funkcie

Multimediálne funkcie Herný režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate), Prehrávanie z USB, Nahrávanie na USB, Svetelný senzor

SMART funkcie

SMART funkcie HbbTV, Inteligentný ovládač, Ovládanie hlasom, Webový prehliadač
Aplikácie YouTube, NETFLIX, HBO GO, Skylink Live TV, Steam Link, Voyo, Kodi, Apple TV

Pripojenie

Bezdrôtové pripojenie WiFi , Bluetooth , Apple AirPlay 2
Výstupy 2.0 USB, LAN, HDMI 2.1, HDMI 2.0, slúchadlový výstup, digitálny optický/digitálny audio výstup, Kompozitný
HDMI 4 ×
USB 3 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C

Farba

Farba Čierna

Zvuk

Výkon reproduktora 50 W

Energetický štítok 2021

Spotreba v SDR režime 183 kWh/1000h
Spotreba v HDR režime 210 kWh/1000h

Obsah balenia

Ovládač v balení klasický
Kód:  WS7913a
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  XR77A83JAEP
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB29