77" Samsung QE77S99H
Screen size and resolution
Diagonal 77 " (195.58 cm)
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology OLED
Backlight Direct
Dimensions and weight
TV width 178.26 cm
TV height 104.96 cm
TV depth 2.66 cm
TV weight 31.7 kg
Height without stand 104.96 cm
Depth without stand 2.66 cm
Base width / leg spacing 126.72 cm
Package width 193 cm
Package height 116.7 cm
Box depth 17 cm
Package weight 42.7 kg
VESA mounting 400×400
Audio
Speaker performance 70 W
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 800 W
Typical power consumption 100 W
Code:  WR173n7
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 77" Samsung QE77S99H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 77" Samsung QE77S99H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 77" Samsung QE77S99H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 77" Samsung QE77S99H