75" Samsung UE75U8072H
Screen size and resolution
Diagonal 75 " (190.5 cm)
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
TV height 95.78 cm
TV depth 7.7 cm
TV weight 21.6 kg
Height without stand 95.78 cm
Depth without stand 7.7 cm
Box depth 17 cm
Package weight 30.6 kg
VESA mounting 400×300
Colour
Colour Black, Silver
Audio
Speaker performance 20 W
Package contents
Control in package smart
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 170 W
Typical power consumption 129 W
Code:  WR173v5
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 75" Samsung UE75U8072H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 75" Samsung UE75U8072H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 75" Samsung UE75U8072H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 75" Samsung UE75U8072H