65" Samsung UE65U8072H
Screen size and resolution
Diagonal 65 " (165.1 cm)
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
TV depth 7.68 cm
TV weight 14.1 kg
Package height 93 cm
Box depth 14.2 cm
Package weight 20 kg
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black, Silver
Audio
Speaker performance 20 W
Package contents
Control in package smart
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 170 W
Typical power consumption 102 W
Code:  WR173u5
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Samsung UE65U8072H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Samsung UE65U8072H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung UE65U8072H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung UE65U8072H