65" Samsung UE65M80H
Price with Cashback
Screen size and resolution
Diagonal 65 " (165.1 cm)
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology Mini LED
Backlight Mini LED
TV depth 7.68 cm
TV weight 14 kg
Package height 93 cm
Box depth 88.22 cm
Package weight 19.8 kg
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 20 W
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode D
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 170 W
Typical power consumption 65 W
Code:  WR173u3
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Samsung UE65M80H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Samsung UE65M80H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung UE65M80H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung UE65M80H