65" Samsung QE65S99H
Screen size and resolution
Diagonal 65 " (165.1 cm)
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology OLED
Backlight Direct
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 2 ×
Dimensions and weight
TV width 150.95 cm
TV height 89.49 cm
TV depth 2.64 cm
TV weight 20.9 kg
Height without stand 89.49 cm
Depth without stand 2.64 cm
Base width / leg spacing 109.42 cm
Package width 165 cm
Package height 99.8 cm
Box depth 16.4 cm
Package weight 29.1 kg
VESA mounting 400×300
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 70 W
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 630 W
Typical power consumption 83 W
Code:  WR173l13
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Samsung QE65S99H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65S99H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65S99H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung QE65S99H