65" Samsung QE65S90H
Screen size and resolution
Diagonal 65 " (165.1 cm)
Screen
Panel refresh rate 100 / 120 Hz
Technology OLED
Backlight Direct
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 2 ×
Dimensions and weight
TV width 144.43 cm
TV height 83.17 cm
TV depth 3.99 cm
TV weight 19.1 kg
Height without stand 83.17 cm
Depth without stand 3.99 cm
Base width / leg spacing 36.6 cm
Package width 161.7 cm
Package height 95 cm
Box depth 16 cm
Package weight 28 kg
VESA mounting 300×200
Colour
Colour Black, Silver
Audio
Speaker performance 40 W
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 510 W
Typical power consumption 85 W
Code:  WR173l9
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Samsung QE65S90H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65S90H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65S90H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung QE65S90H