65" Samsung QE65QN70H
Cena s Cashback
Výhody rezervácie:
  • Strážime cenu za vás - Ak sa cena pri začatí predaja zníži, vrátime vám rozdiel.
  • Istota nákupu - Len čo tovar naskladníme, nikto vám ho nevyfúkne pred nosom.
  • Máte to bez starostí - Zahájenie predaja sledovať nemusíte, urobíme to za vás.
Parametre a špecifikácia
Uhlopriečka a rozlíšenie
Uhlopriečka 65 " (165,1 cm)
Maximálne rozlíšenie 4K Ultra HD
Maximálne rozlíšenie 3840 × 2160
Obrazovka
Ďalšie vlastnosti obrazovky HDR
Operačný systém
Operačný systém Tizen
Jazyk rozhrania čeština, Slovenčina, Nemčina, maďarčina
Modelový rok
Modelový rok 2026
Aplikácia
Slovenské aplikácie O2 TV, Voyo, Skylink Live TV, SledováníTV, Kuki, LepšíTV, AntikTV
Maďarské aplikácie AntikTV
Kompatibilita s hlasovým asistentom Bixby
Funkcie televízora
Multimediálne funkcie PIP (obraz v obraze)
SMART funkcie HbbTV, Ovládanie hlasom, Galéria umenia
Herné funkcie Herný režim (GAME MODE), AMD FreeSync Premium Pro
Pripojenie
Bezdrôtové pripojenie WiFi, Bluetooth
Wifi štandardy WiFi 6e
Audio-Video konektory HDMI s eARC
Celkový počet HDMI 3 ×
Počet HDMI 2.1 3 ×
Dátové a systémové konektory USB, CI+
Celkový počet USB 2 ×
Možnosti napájania AC 220 – 240 V
Tunery
Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Rozmery a hmotnosť
Šírka televízora 145,09 cm
Výška televízora 83,18 cm
Hĺbka televízora 2,57 cm
Hmotnosť televízora 20,8 kg
Výška bez podstavca 83,18 cm
Hĺbka bez podstavca 2,57 cm
Šírka podstavca/rozstup nožičiek 104,97 cm
Šírka balenia 159,7 cm
Výška balenia 93,3 cm
Hĺbka balenia 14,8 cm
Hmotnosť balenia 28,3 kg
VESA prichytenie 400 × 300
Farba
Farba Čierna, Strieborná
Zvuk
Výkon reproduktora 20 W
Zvukové formáty DTS Digital Surround
Ďalšie vlastnosti zvuku Zvuk sledujúci pohyb, Automatická regulácia hlasitosti
Obsah balenia
Ovládač v balení Inteligentný so solárnym nabíjaním
Obsah balenia Odnímateľný stojan
Energetické parametre
Energetická trieda v SDR režime E
Stand-by spotreba (pohotovostná) 0,5 W
Maximálna spotreba 220 W
Typická spotreba 76 W
Kód:  WR173l3
Záruka: 24 mesiacov
Odkazy: Informačný list Stránky výrobcu
Informácie o výrobcovi
Zobraziť viac
Súvisiace kategórie
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Samsung QE65QN70H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65QN70H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65QN70H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung QE65QN70H