Obnoviť stránku

65" LG OLED65B1

Doprava
zadarmo
1 599 €
1 332,50 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

65" LG OLED65B1

Vybavte svoju obývačku novým OLED televízorom LG OLED65B1 a užite si naozaj kvalitný obraz za akejkoľvek situácie. Vnútri televízora so 164-centimetrovou uhlopriečkou tepe procesor a7 Gen4 AI 4K, ktorý automaticky vylepšuje obraz televízora LG OLED65B1. Na zabezpečenie 100 % vernosti farieb využíva 65-palcový televízorsamosvietiacepixely.Vďaka nim vie LGOLED65B1 sprostredkovať aj hlboký kontrast, ktorým vás televízor vtiahne do deja. Podpora HDR10 PRO, Dolby Vision IQ či HLG PRO zaistí plynulý obraz plný farieb. Výrobca poteší všetkých hráčov určite tým, že televízor OLED TV LG OLED65B1 disponuje certifikátmi s podporou pre G-SYNC a AMD FreeSync Premium.Tým pozdvihnetehraniena televízore na ďalšiu úroveň. V TV 65 palcov LG OLED65B1 sú integrované 40 W reproduktory, ktoré v kombinácii s Dolby Atmos vykúzlia priestorový zvuk. K smart televízoru jednoducho môžete pripojiť svoj inteligentný telefón alebo využiť funkciu hlasových asistentov. Na uchytenie dizajnového televízora LG OLED65B1 na stenuvám poslúžidržiakštandardu VESA 300 × 200 mm.

Hlavné prednosti OLED TV LG OLED65B1

 • Smart televízor s uhlopriečkou 164 cm
 • OLED TV LG OLED65B1 pracuje s 4K rozlíšením (3 840 × 2 160)
 • Smart televízor využíva samosvietiace pixely, vďaka čomu sa dosiahne verných farieb a skvelého kontrastu
 • Hráča poteší podpora G-SYNC a AMD FreeSync Premium
 • Podpora HDR10 PRO, Dolby Vision IQ, HLG PRO zaistí maximálne plynulý a jasný obraz plný farieb v každej situácii
 • Technológia OLED Motion Pro zmenšuje rozmazanie pohybu a umožní zachovať aj rýchle akcie maximálne plynulé
 • Procesor a7 Gen4 AI 4K automaticky vylepšuje obraz televízora, vďaka čomu sa váš zážitok zo sledovania ešte prehĺbi
 • OLED TV LG OLED65B1 má technológiu Dolby Atmos na zaistenie priestorového zvuku
 • V TV 65 palcov sú integrované 40 W reproduktory
 • Vďaka technológii ThinQ AI môžete využívať hlasových asistentov
 • Podpora obľúbených streamovacích služieb ako napr. Apple TV či Netflix
 • Možnosť pripojenia vášho smart telefónu k televízoru OLED TV LG OLED65B1
 • Možnosť uchytenia na stenu – VESA 300 × 200 mm
 • Na televízore je možné prehrávať aj 360° videá
OLED TV LG OLED55B1

Rozjasnite svet s OLED TV LG OLED65B1

Najmodernejšie technológie a samosvietiace pixely vám poskytnú pôsobivú kvalitu obrazu, s ktorou ste sa doteraz nestretli.

OLED TV LG OLED55B1

Plynulý pohyb s dokonalým kontrastom

Použité technológie a smart funkcie televízora LG OLED65B1 sprostredkujú neuveriteľne kvalitný obraz. Všetok pohyb, aj pri rýchlych sekvenciách, bude úplne plynulý. A kontrast? Ten bude úplne úžasný, pretože čierna bude naozaj čierna.

OLED TV LG OLED55B1

LG OLED65B1využíva samosvietiace pixely

OLED panel pracuje s miliónmi samosvietiacich pixelov, vďaka čomu úplne unikátnym spôsobom vyniknú všetky farby. Na LG OLED65B1 SMART OLED uvidíte čiernu a presné farby tak, ako nikdy predtým.

Na televízore LG OLED65B1 SMART OLED si vychutnáte neuveriteľný kontrast

Smart televízor LG OLED65B1 SMART OLED hravo predbehne klasické LED televízory využitím samosvietiacich pixelov. Tie dodajú nielen neuveriteľne presné farby, ale zvládnu vytvoriť perfektnú čiernu a naozajstný kontrast.

OLED TV LG OLED65B1 vám ukáže skutočné farby

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si dych vyrážajúci obraz s farbami, ktoré odrážajú skutočnú farbu obrazu pôvodného. Agentúra Intertek totiž potvrdila, že OLED TV LG OLED65B1 reprodukuje farby so 100 % vernosťou.

OLED TV LG OLED65B1 poslúži nielen ako zdroj zábavy, ale aj ako vkusné doplnenie interiéru

Rovné a ostré línie, neuveriteľne tenké rámčeky a stabilný, štýlový stojan – OLED TV LG OLED65B1 nielen skvele zapadne do akéhokoľvek interiéru, ale ešte ho vylepší. Smart OLED TV LG OLED65B1 v sebe snúbi inteligentné technológie, rad inovácií a dizajnové vyhotovenie. Práve vďaka tomu sa stane vašou vstupenkou do sveta zábavy.

OLED TV LG OLED55B1

OLED TV LG OLED65B1vám poskytne more zábavy

Na televízore LG OLED65B1 budete mať prístup aj k populárnym službám, ako je napríklad Apple TV alebo Netflix. Nepreberné množstvo filmov, seriálov, dokumentov či športových zápolení budete mať prehľadne na jednom mieste.

OLED TV LG OLED55B1

Podpora Dolby Vision IQ a Dolby Atmos

TV 65 palcov OLED TV LG OLED65B1 ponúkne unikátne technológie na zabezpečenie toho najlepšieho zážitku pri sledovaní.

 • Dolby Vision IQ – smart televízor LG OLED65B1 automaticky upraví nastavenie obrazu v závislosti od žánru a okolitého prostredia
 • Dolby Atmos – z televízora LG OLED65B1 bude vychádzať multidimenzionálny priestorový zvuk, ktorý vyplní vašu obývaciu izbu
OLED TV LG OLED55B1

Filmmaker MODE™

S využitím režimu Filmmaker MODE™ si budete môcť užiť film tak, ako ich zamýšľal vytvoriť režisér. Aktiváciou tohto módu vypne televízor OLED TV LG OLED65B1 vyhladzovanie pohybu a zachová pôvodný pomer strán, farby aj frekvencie.

Dajte súperom na frak – technológie vnútri OLED TV LG OLED65B1 vám pomôžu pri ceste za víťazstvom

Smart OLED TV LG OLED65B1 vám pomôže uspieť medzi konkurenciou vďaka rýchlej odozve a herným funkciám, ktoré vám uľahčia hranie. Na paneli televízora si užijete plynulý zážitok vo skvelom rozlíšení. OLED TV LG OLED65B1 neslúži len na sledovanie filmov a seriálov, ale doslova posunie vaše hranie na nový level.

OLED TV LG OLED55B1

Pre hráča len to najlepšie

LG pracuje so špičkami v odbore hrania hier práve preto, aby ste si mohli na OLED TV LG OLED65B1 užiť zábavu v tej najvyššej kvalite. Tento televízor disponuje certifikáciou G-SYNC a AMD FreeSync™ Premium. Práve vďaka tomu dosiahne televízor na skvelú kvalitu obrazu, rýchlu dobu odozvy a užijete si plynulý obraz bez trhania a artefaktov.

OLED TV LG OLED55B1

OLED TV LG OLED65B1sa postará o optimalizáciu hier

Technológia Game Optimizer zaručí uloženie nastavenia vašich hier, vďaka čomu môže OLED TV LG OLED65B1 upraviť obraz a optimalizovať grafiku pri hrách.

OLED TV LG OLED55B1

Odozva na úrovni 1 ms

65-palcový TV OLED TV LG OLED65B1 dokáže pracovať s odozvou v hodnote 1 ms. Vďaka podpore ALLM a eARC spĺňa špecifikácie HDMI 2.0. Vďaka tomu všetkému si na televízore OLED TV LG OLED65B1 užijete rýchlo sa pohybujúci obsah vo vysokom rozlíšení.

OLED TV LG OLED65B1 vám sprostredkuje športové stretnutia ako nikdy predtým

Sledovaním športu na OLED TV LG OLED65B1 si budete pripadať, akoby ste sedeli priamo na štadióne a mohli si tak vychutnať zápas v celej jeho kráse. Aj rýchla športová akcia sa bude pýšiť plynulým pohybom bez trhania či rozmazania, takže na obrazovke OLED TV LG OLED65B1 vynikne každý detail.

OLED TV LG OLED55B1

Na OLED TV LG OLED65B1 si užijete plynulý pohyb

TV 65 palcov pracuje s technológiou OLED Motion Pro, ktorá znižuje rozmazanie a postará sa o zobrazenie čo najplynulejšieho pohybu. Vďaka tomu uvidíte v športových zápoleniach oveľa viac detailov bez rušivých elementov.

OLED TV LG OLED55B1

LG OLED65B1ponúkne upozornenia pre športových nadšencov

Zaujíma vás, ako sa darí vášmu obľúbenému mužstvu, ale nemáte možnosť alebo čas sa na zápolenie priamo pozerať? LG OLED65B1 bude nerušivým spôsobom premietať momentálny stav zápasu, aby ste boli vždy v obraze.

OLED TV LG OLED55B1

Pripojte reproduktory s pomocou Bluetooth Surround

K televízoru LG OLED65B1 možno úplne jednoducho pripojiť reproduktory pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth. Vďaka tomu si užijete všetok obsah úplne na maximum, a to aj bez nevzhľadnej kabeláže.

Mozgom OLED TV LG OLED65B1 je procesor a7 Gen4 AI 4K

Vnútri smart televízora LG OLED65B1 pracuje procesor a7 Gen4 AI 4K. Ide o čip, ktorý analyzuje a vylepšuje výsledný obraz televízora LG OLED65B1. Tento procesor využíva algoritmy hlbokého učenia a práve preto sú všetky úpravy obrazu a zvuku automatické.

LG OLED65B1 automaticky upraví obraz

Procesor s algoritmom hlbokého učenia využíva databázu s viac ako miliónom vizuálnych dátových bodov. LG OLED65B1 tak ľahko rozpozná prehrávaný obsah, odstráni šum a optimalizuje svoj obraz.

Umelá inteligencia pomôže aj s úpravou zvuku

Pre dosiahnutie ešte pútavejšieho zážitku zo sledovania OLED TV LG OLED65B1 dochádza k automatickej úprave zvuku.

Obrazovka televízora LG OLED65B1 šetrí vaše oči

OLED TV LG OLED65B1 vyžaruje menšie množstvo modrého svetla, vďaka čomu nebudete vystavení fotobiologickému riziku. Práve preto sa môžete pohodlne usadiť a užívať si ničím nerušené sledovanie.

OLED TV LG OLED65B1 je šetrný k životnému prostrediu

Na výrobu televízora LG OLED65B1 bolo použité menšie množstvo plastu a využívali sa celkovo menej nebezpečné materiály. v LG totiž vedia, že na našej planéte záleží.

LG OLED65B1 ponúkne naozajstnú smart technológiu – ThinQ AI

Spríjemnite si sledovanie obsahu na televízore LG OLED65B1 hlasovým ovládaním. Stačí si zvoliť svojho obľúbeného hlasového asistenta a použite svoj hlas na ovládanie televízora. Vďaka novej domácej obrazovke bude navigácia ešte jednoduchšia.

OLED TV LG OLED55B1

Ovládajte televízor LG OLED65B1hlasom

Prostredníctvom televízora LG OLED65B1 možno ovládať domáci systém IoT pomocou jednoduchých príkazov.

OLED TV LG OLED55B1

Prepracované diaľkové ovládanie

Ovládač Magic Remote má ergonomické vyhotovenie, ktoré perfektne sedí v ruke. Zlepšený systém zameriavania a prechádzanie obsahu uľahčuje hľadanie. Určite oceníte aj funkciu Magic Tap – vďaka tomu prepojíte váš inteligentný telefón s televízorom LG OLED65B1.

OLED TV LG OLED55B1

LG OLED65B1 vytvorí nový domov

Domovská stránka televízora LG OLED65B1 bola upravená tak, aby bola maximálne prehľadná a vám sa na nej jednoducho hľadal požadovaný obsah. Odporúčania budete dostávať priamo na mieru na základe histórie sledovania.


Parametre a špecifikácia

Modelový rad

Rozmery a hmotnosť

Šírka 144,9 cm
Výška 86,9 cm
Hĺbka 24,6 cm
Výška bez podstavca 83 cm
Hĺbka bez podstavca 4,69 cm
Šírka podstavca/rozstup nožičiek 55,9 cm
Hmotnosť 25 kg
VESA prichytenie 300×200

Uhlopriečka a rozlíšenie

Uhlopriečka 65 " (165,1 cm)
Maximálne rozlíšenie 4K Ultra HD
Rozlíšenie displeja 3840 × 2160 px

Obrazovka

Technológia OLED
Podsvietenie OLED
Obnovovacia frekvencia panelu 100 / 120 Hz
Ďalšie vlastnosti obrazu HDR
Podporované HDR štandardy HDR10, Dolby Vision, HLG

Typ

Typ Smart TV
Operačný systém webOS

Modelový rok

Modelový rok 2021

Multimediálne funkcie

Multimediálne funkcie Herný režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate), Prehrávanie z USB, Nahrávanie na USB, Skylink Fast Scan, Hotelový režim, Svetelný senzor

SMART funkcie

SMART funkcie HbbTV, Inteligentný ovládač, Google Assistant, Amazon Alexa, Ovládanie hlasom, Webový prehliadač, Prehrávanie 360° videa
Aplikácie O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO GO, Skylink Live TV, Voyo, Apple TV

Pripojenie

Bezdrôtové pripojenie WiFi , Bluetooth , DLNA
Výstupy 2.0 USB, LAN, HDMI 2.1, HDMI 2.0, slúchadlový výstup, digitálny optický/digitálny audio výstup, CI+ 1.4
HDMI 4 ×
USB 3 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C

Farba

Farba Čierna

Zvuk

Výkon reproduktora 40 W

Energetický štítok 2021

Spotreba v SDR režime 122 kWh/1000h
Spotreba v HDR režime 235 kWh/1000h

Obsah balenia

Ovládač v balení inteligentný

Typ zásuvky

Krajina Česko, Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rusko, Rakúsko, Chorvátsko, Francúzsko, Poľsko, Rumunsko, Slovinsko

Farba

Farba Čierna
Kód:  WK612e15b
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  OLED65B13LA
Odkazy: Informačný list Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia
P-DC1-WEB26