Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

55" LG OLED55A1

849 €
799 €
665,83 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

55" LG OLED55A1

Vybavte svoju obývačku novým OLED televízorom LG OLED55A1 a užite si naozaj kvalitný obraz za akejkoľvek situácie. Vnútri televízora so 139-centimetrovou uhlopriečkou tepe procesor a7 Gen4 AI 4K, ktorý automaticky vylepšuje obraz televízora LG OLED55A1. Na zabezpečenie 100 % vernosti farieb využíva televízor samosvietiace pixely. Vďaka nim vie55-palcový TV LG OLED55A1 sprostredkovať aj hlboký kontrast, ktorým vás televízor vtiahne do deja. Podpora HDR10 PRO, Dolby Vision IQ či HLG PRO zaistí plynulý obraz plný farieb. V LG OLED55A1 sú integrované 20 W reproduktory, ktoré v kombinácii s Dolby Atmos vykúzlia priestorový zvuk. K smart televízoru jednoducho môžete pripojiť svojinteligentný telefón alebo využiť funkciu hlasových asistentov. Pre uchytenie dizajnového televízora LG OLED55A1 na stenu vám poslúži držiak štandardu VESA 300 × 200 mm.

Hlavné prednosti OLED TV LG OLED55A1

 • Smart TV s uhlopriečkou 139 cm
 • OLED TV LG OLED55A1 pracuje s 4K rozlíšením (3 840 × 2 160)
 • Smart TV využíva samosvietiace pixely, vďaka čomu sa dosiahne verných farieb a skvelého kontrastu
 • Podpora HDR10 PRO, Dolby Vision IQ, HLG PRO zaistí maximálne plynulý a jasný obraz plný farieb v každej situácii
 • Procesor a7 Gen4 AI 4K automaticky vylepšuje obraz televízora, vďaka čomu sa váš zážitok zo sledovania ešte prehĺbi
 • OLED TV LG OLED55A1 má technológiu Dolby Atmos na zaistenie priestorového zvuku
 • V televízore sú integrované 20 W reproduktory
 • Vďaka technológii ThinQ AI môžete využívať hlasových asistentov
 • Podpora obľúbených streamovacích služieb ako napr. Apple TV či Netflix
 • Možnosť pripojenia vášho smart telefónu k TV 55 palcov OLED TV LG OLED55A1
 • Možnosť uchytenia na stenu – VESA 300 × 200 mm
LG OLED55A1

Rozjasnite svet s OLED TV LG OLED55A1

Najmodernejšie technológie a samosvietiace pixely vám poskytnú pôsobivú kvalitu obrazu, s ktorou ste sa doteraz nestretli.

LG OLED55A1

Plynulý pohyb s dokonalým kontrastom

Použité technológie a smart funkcie televízora LG OLED55A1 sprostredkujú neuveriteľne kvalitný obraz. Všetok pohyb, aj pri rýchlych sekvenciách, bude úplne plynulý. A kontrast? Ten bude úplne úžasný, pretože čierna bude naozaj čierna.

LG OLED55A1

LG OLED55A1 využíva samosvietiace pixely

OLED panel pracuje s miliónmi samosvietiacich pixelov, vďaka čomu úplne unikátnym spôsobom vyniknú všetky farby. Na LG OLED55A1 SMART OLED uvidíte čiernu a presné farby tak, ako nikdy predtým.

Na televízore LG OLED55A1 SMART OLED si vychutnáte neuveriteľný kontrast

Smart televízor LG OLED55A1 SMART OLED hravo predbehne klasické LED televízory využitím samosvietiacich pixelov. Tie dodajú nielen neuveriteľne presné farby, ale zvládnu vytvoriť perfektnú čiernu a naozajstný kontrast.

OLED TV LG OLED55A1 vám ukáže skutočné farby

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si dych vyrážajúci obraz s farbami, ktoré odrážajú skutočnú farbu obrazu pôvodného. Agentúra Intertek totiž potvrdila, že OLED TV LG OLED55A1 reprodukuje farby so 100 % vernosťou.

OLED TV LG OLED55A1 poslúži nielen ako zdroj zábavy, ale aj ako vkusné doplnenie interiéru

Rovné a ostré línie, neuveriteľne tenké rámčeky a stabilný, štýlový stojan – OLED TV LG OLED55A1 nielen skvele zapadne do akéhokoľvek interiéru, ale ešte ho vylepší. Smart OLED TV LG OLED55A1 v sebe snúbi smart technológie, rad inovácií a dizajnové vyhotovenie. Práve vďaka tomu sa stane vašou vstupenkou do sveta zábavy.

LG OLED55A1

OLED TV LG OLED55A1 vám poskytne more zábavy

Na televízore LG OLED55A1 budete mať prístup aj k populárnym službám, ako sú napríklad Apple TV alebo Netflix. Nepreberné množstvo filmov, seriálov, dokumentov či športových zápolení budete mať prehľadne na jednom mieste.

LG OLED55A1

Podpora Dolby Vision IQ a Dolby Atmos

OLED TV LG OLED55A1 ponúkne unikátne technológie pre zabezpečenie toho najlepšieho zážitku pri sledovaní.

 • Dolby Vision IQ – smart televízor LG OLED55A1 automaticky upraví nastavenie obrazu v závislosti od žánra a okolitému prostredia
 • Dolby Atmos – z televízora LG OLED55A1 bude vychádzať multidimenzionálny priestorový zvuk, ktorý vyplní vašu obývaciu izbu
LG OLED55A1

Filmmaker MODE™

S využitím režimu Filmmaker MODE™ si budete môcť užiť film tak, ako ho zamýšľal vytvoriť režisér. Aktiváciou tohto módu vypne televízor OLED TV LG OLED55A1 vyhladzovanie pohybu a zachová pôvodný pomer strán, farby aj frekvenciu.

Dajte súperom na frak – technológie vnútri OLED TV LG OLED55A1 vám pomôžu pri ceste za víťazstvom

Smart OLED TV LG OLED55A1 vám pomôže uspieť medzi konkurenciou vďaka rýchlej odozve a herným funkciám, ktoré vám uľahčia hranie. Na paneli televízora si užijete plynulý zážitok vo skvelom rozlíšení. OLED TV LG OLED55A1 neslúži len na sledovanie filmov a seriálov, ale doslova posunie vaše hranie na nový level.

OLED TV LG OLED55A1 sa postará o optimalizáciu hier

Technológia Game Optimizer zaistí uloženie nastavení vašich hier, vďaka čomu môže OLED TV LG OLED55A1 upraviť obraz a optimalizovať grafiku hier.

Odozva na úrovni 1 ms

OLED TV LG OLED55A1 dokáže pracovať s odozvou v hodnote 1 ms. Vďaka podpore ALLM a eARC spĺňa špecifikácie HDMI 2.0. Vďaka tomu všetkému si na televízore OLED TV LG OLED55A1 užijete rýchlo sa pohybujúci obsah vo vysokom rozlíšení.

OLED TV LG OLED55A1 vám sprostredkuje športové stretnutia ako nikdy predtým

Sledovaním športu na OLED TV LG OLED55A1 si budete pripadať, akoby ste sedeli priamo na štadióne a mohli si tak vychutnať zápas v celej jeho kráse. Aj rýchla športová akcia sa bude pýšiť plynulým pohybom bez trhania či rozmazania, takže na obrazovke OLED TV LG OLED55A1 vynikne každý detail.

LG OLED55A1 ponúkne upozornenia pre športových nadšencov

Zaujíma vás, ako sa darí vášmu obľúbenému mužstvu, ale nemáte možnosť alebo čas sa na zápolenie priamo pozerať? LG OLED55A1 bude nerušivým spôsobom premietať momentálny stav zápasu, aby ste boli vždy v obraze.

Pripojte reproduktory s pomocou Bluetooth Surround

K 55-palcovému TV LG OLED55A1 možno úplne jednoducho pripojiť reproduktory pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth. Vďaka tomu si užijete všetok obsah úplne na maximum, a to aj bez nevzhľadnej kabeláže.

Mozgom OLED TV LG OLED55A1 je procesor a7 Gen4 AI 4K

Vnútri smart TV LG OLED55A1 pracuje procesor a7 Gen4 AI 4K. Ide o čip, ktorý analyzuje a vylepšuje výsledný obraz televízora LG OLED55A1. Tento procesor využíva algoritmy hlbokého učenia a práve preto sú všetky úpravy obrazu a zvuku automatické.

LG OLED55A1 automaticky upraví obraz

Procesor s algoritmom hlbokého učenia využíva databázu s viac ako miliónom vizuálnych dátových bodov. LG OLED55A1 tak ľahko rozpozná prehrávaný obsah, odstráni šum a optimalizuje svoj obraz.

Umelá inteligencia pomôže aj s úpravou zvuku

Pre dosiahnutie ešte pútavejšieho zážitku zo sledovania OLED TV LG OLED55A1 dochádza k automatickej úprave zvuku.

Obrazovka televízora LG OLED55A1 šetrí vaše oči

OLED TV LG OLED55A1 vyžaruje menšie množstvo modrého svetla, vďaka čomu nebudete vystavení fotobiologickému riziku. Práve preto sa môžete pohodlne usadiť a užívať si ničím nerušené sledovanie.

OLED TV LG OLED55A1 je šetrný k životnému prostrediu

Na výrobu televízora LG OLED55A1 bolo použité menšie množstvo plastu a využívali sa celkovo menej nebezpečné materiály. V LG totiž vedia, že na našej planéte záleží.

LG OLED55A1 ponúkne naozajstnú smart technológiu – ThinQ AI

Spríjemnite si sledovanie obsahu na televízore LG OLED55A1 hlasovým ovládaním. Stačí si zvoliť svojho obľúbeného hlasového asistenta a použite svoj hlas na ovládanie televízora. Vďaka novej domácej obrazovke bude navigácia ešte jednoduchšia.

LG OLED55A1

Ovládajte televízor LG OLED55A1 hlasom

Prostredníctvom televízora LG OLED55A1 možno ovládať domáci systém IoT pomocou jednoduchých príkazov.

LG OLED55A1

Prepracované diaľkové ovládanie

Ovládač Magic Remote má ergonomické vyhotovenie, ktoré perfektne sedí v ruke. Zlepšený systém zameriavania a prechádzanie obsahu uľahčuje hľadanie. Určite oceníte aj funkciu Magic Tap – vďaka tomu prepojíte váš smart telefón s televízorom LG OLED55A1.

LG OLED55A1

LG OLED55A1 vytvorí nový domov

Domovská stránka televízora LG OLED55A1 bola upravená tak, aby bola maximálne prehľadná a vám sa v nej jednoducho hľadal požadovaný obsah. Odporúčania budete dostávať priamo na mieru na základe histórie sledovania.


Parametre a špecifikácia

Modelový rad

Rozmery a hmotnosť

Šírka 122,8 cm
Výška 76,7 cm
Hĺbka 27,1 cm
Výška bez podstavca 70,6 cm
Hĺbka bez podstavca 4,69 cm
Šírka podstavca/rozstup nožičiek 112,4 cm
Hmotnosť 18,7 kg
VESA prichytenie 300×200

Uhlopriečka a rozlíšenie

Uhlopriečka 55 " (139,7 cm)
Maximálne rozlíšenie 4K Ultra HD
Rozlíšenie displeja 3840 × 2160 px

Obrazovka

Technológia OLED
Podsvietenie OLED
Obnovovacia frekvencia panelu 50 / 60 Hz
Ďalšie vlastnosti obrazu HDR
Podporované HDR štandardy HDR10, Dolby Vision, HLG

Typ

Typ Smart TV
Operačný systém webOS

Modelový rok

Modelový rok 2021

Multimediálne funkcie

Multimediálne funkcie Herný režim (GAME MODE), Prehrávanie z USB, Nahrávanie na USB, Skylink Fast Scan, Hotelový režim, Svetelný senzor

SMART funkcie

SMART funkcie HbbTV, Inteligentný ovládač, Google Assistant, Amazon Alexa, Ovládanie hlasom, Webový prehliadač, Prehrávanie 360° videa
Aplikácie O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO GO, Skylink Live TV, Voyo, Apple TV

Pripojenie

Bezdrôtové pripojenie WiFi , Bluetooth , DLNA
Výstupy 2.0 USB, LAN, HDMI 2.0, slúchadlový výstup, digitálny optický/digitálny audio výstup, CI+ 1.4
HDMI 3 ×
USB 2 ×

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C

Farba

Farba Čierna

Zvuk

Výkon reproduktora 20 W

Energetický štítok 2021

Spotreba v SDR režime 91 kWh/1000h
Spotreba v HDR režime 166 kWh/1000h

Obsah balenia

Ovládač v balení inteligentný

Typ zásuvky

Krajina Česko, Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rusko, Rakúsko, Chorvátsko, Francúzsko, Poľsko, Rumunsko, Slovinsko

Farba

Farba Čierna
Kód:  WK612d12
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  OLED55A13LA
Odkazy: Informačný list Stránky výrobcu
P-DC1-WEB11