43" VIVAX 43LE114T2S2
Show alternatives
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy consumption in SDR mode 44 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode E
Screen size and resolution
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Edge
Operating system
Operating system Custom OS
Model year
Model year 2023
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Recording to USB, Hotel Mode
Connectivity
Total number of HDMI ports 3 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 56 cm
Depth without stand 7.5 cm
Base width / leg spacing 86 cm
VESA mounting 200×100
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 8 W
Package contents
Control in package Classic
Code:  VIV114a
Links: Product Fiche
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 43" VIVAX 43LE114T2S2
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 43" VIVAX 43LE114T2S2