43" Samsung The Frame QE43LS03H
Screen size and resolution
Diagonal 43 " (109.22 cm)
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Technology QLED
Backlight Dual
SMART functions HbbTV, Voice control, Art gallery
Audio-video connectors HDMI s eARC
Total number of HDMI ports 3 ×
Number of HDMI 2.1 ports 3 ×
Dimensions and weight
TV width 96.95 cm
TV height 55.78 cm
TV depth 2.75 cm
TV weight 8.4 kg
Height without stand 55.78 cm
Depth without stand 2.75 cm
Base width / leg spacing 68.3 cm
Package width 108 cm
Package height 64.7 cm
Box depth 13.2 cm
Package weight 12.5 kg
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 20 W
Audio formats DTS Digital Surround, Dolby Atmos
Package contents Wall mount, Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 135 W
Typical power consumption 51 W
Code:  WR173h1
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 43" Samsung The Frame QE43LS03H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 43" Samsung The Frame QE43LS03H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" Samsung The Frame QE43LS03H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 43" Samsung The Frame QE43LS03H