43" Samsung QE43QN70H
Screen size and resolution
Diagonal 43 " (109.22 cm)
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Technology QLED
Backlight Edge
SMART functions HbbTV, Voice control, Art gallery
Audio-video connectors HDMI s eARC
Total number of HDMI ports 3 ×
Number of HDMI 2.1 ports 3 ×
Dimensions and weight
TV width 96.55 cm
TV height 55.94 cm
TV depth 2.57 cm
TV weight 8.1 kg
Height without stand 55.94 cm
Depth without stand 2.57 cm
Base width / leg spacing 69 cm
Package width 108.5 cm
Package height 64.7 cm
Box depth 11.9 cm
Package weight 10.9 kg
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black, Silver
Audio
Speaker performance 20 W
Audio formats DTS Digital Surround
Package contents Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 140 W
Typical power consumption 45 W
Code:  WR173h3
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 43" Samsung QE43QN70H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 43" Samsung QE43QN70H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" Samsung QE43QN70H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 43" Samsung QE43QN70H