40" VIVAX 40LE115T2S2
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 36 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode E
Screen size and resolution
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Edge
Operating system
Operating system Custom OS
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Recording to USB, Hotel Mode
Connectivity
Total number of HDMI ports 3 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 51.5 cm
Depth without stand 7.5 cm
Base width / leg spacing 80 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 16 W
Package contents
Control in package Classic
Code:  VIV113a
Links: Product Fiche
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 40" VIVAX 40LE115T2S2
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 40" VIVAX 40LE115T2S2