37" LG UltraFine Smart Monitor 37U730SA-W
Price Guarantee
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 37 " (93.98 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 60 Hz
Response time 5 ms
Native contrast 1000:1
Surface display Anti-Glare
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface (GUI) standards HDMI 2.0
Data interface USB-C
HDMI 2 ×
USB-C 1 ×
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot, Tilting
Functions SMART, HDR, Eyesafe
Equipment Speakers
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Apple TV, Amazon Prime Video
Colour
Colour White
Dimensions and weight
Width 71.42 cm
Height 50.98 cm
Depth 20.99 cm
Weight 11.7 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 41 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Code:  WK060a28HU
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 37" LG UltraFine Smart Monitor 37U730SA-W
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 37" LG UltraFine Smart Monitor 37U730SA-W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 37" LG UltraFine Smart Monitor 37U730SA-W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 37" LG UltraFine Smart Monitor 37U730SA-W