34" AOC CU34V5CW
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 34 " (86.36 cm)
Resolution Type Ultra Wide QHD
Resolution 3440 × 1440
Construction
Construction Angled
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type VA
Refresh rate 100 Hz
Response time 4 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 3000:1
Surface display Anti-Glare
Technology FreeSync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Widescreen
Aspect Ratio 21:9
Backlight and colour
Backlight LED
Colour depth 8 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.2, HDMI 2.0
Audio interface headphone input
HDMI 1 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 1 ×
USB 4 ×
Features and functions
Features Adjustable height, Tilting
Functions Blue light filter, Flicker-free, Power Delivery
Equipment Speakers, Webcam
Maximum Power Delivery performance 65 W
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 80.81 cm
Height 41.05 cm
Depth 25 cm
Weight 9.43 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, USB-C
Warranty
Extended warranty Extended Warranty
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode G
Energy consumption in SDR mode 34 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Code:  WK243y42
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 34" AOC CU34V5CW
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 34" AOC CU34V5CW/BK
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 34" AOC CU34V5CW/BK
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 34" AOC CU34V5CW/BK