32" VIVAX 32LE115T2S2
Show alternatives
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Screen size and resolution
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Edge
Operating system
Operating system Custom OS
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Recording to USB, Hotel Mode
Connectivity
Total number of HDMI ports 3 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 43.4 cm
Depth without stand 7.5 cm
Base width / leg spacing 63 cm
VESA mounting 100×100
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 8 W
Package contents
Control in package Classic
Code:  VIV111a
Links: Product Fiche
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" VIVAX 32LE115T2S2
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" VIVAX 32LE115T2S2