32" Thomson 32FG2S15C 12V
- 3 roky záruky
Show alternatives
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode F
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution Full HD
Display resolution 1920 × 1080
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Screen surface Anti-Glare
Colour depth 8
Operating system
Operating system Google TV
Interface Language Czech, Slovak, German, Hungarian
Model year
Model year 2025
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Apple TV, Kodi, Canal+, Google Duo, VLC Media Player
Czech apps Oneplay, Prima+, LepšíTV
Slovak apps O2 TV, Voyo, SledováníTV
Hungarian apps AntikTV
Voice assistant compatibility Google Assistant
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Hotel Mode
SMART functions Voice control
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast
Audio-video connectors HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports 3 ×
Number of HDMI 2.0 ports 3 ×
Audio connectors Analog audio input
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 2 ×
Charging options 12V adapter, AC 220-240V
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 71.9 cm
TV height 45.6 cm
TV depth 15.1 cm
TV weight 3.35 kg
Height without stand 42.3 cm
Depth without stand 8.2 cm
Base width / leg spacing 64 cm
Base width / Leg spacing (2nd position) 30 cm
VESA mounting 100×100
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 16 W
Audio formats DTS Digital Surround
Other audio features Audio calibration, Automatic volume control
Package contents
Control in package Smart with voice control
Package contents Removable stand
Code:  QWK680y13
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" Thomson 32FG2S15C 12V
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Thomson 32FG2S15C 12V
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Thomson 32FG2S15C 12V
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Thomson 32FG2S15C 12V