32" JVC LT-32VAH3335
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution HD Ready
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Other screen features HDR
Supported HDR standards HDR10, HLG
Operating system
Operating system Android TV
Model year
Model year 2023
Application
Czech apps Oneplay, Prima+, Skylink Live TV, SledováníTV, Vodafone TV, Telly, LepšíTV, AntikTV
Slovak apps O2 TV, Voyo, Skylink Live TV, SledováníTV, LepšíTV, AntikTV
Hungarian apps AntikTV
TV functions
Multimedia features Playback from USB, Skylink Fast Scan
SMART functions HbbTV
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth, Chromecast, DLNA
Total number of HDMI ports 2 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand 44 cm
Depth without stand 9 cm
VESA mounting 75×75
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 12 W
Audio formats Dolby Digital Plus (E-AC-3)
Package contents
Control in package Classic
Code:  WJV032f6b1a
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
ETA a. s., nám. Práce 2523, 760 01 Zlín, [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" JVC LT-32VAH3335
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" JVC LT-32VAH3335