32" Dahua LM32-C301B
Buy with code ALZADNI15
Price Guarantee
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Construction
Construction Straight
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 75 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 300 cd/m2
Native contrast 1200:1
Surface display Matte
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type Standard
Aspect Ratio 16:9
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
Features and functions
Functions Blue light filter
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 71.5 cm
Height 42.2 cm
Depth 4.7 cm
Weight 6.65 kg
VESA mounting 75×75
Packaging
Cables included HDMI
Energy specifications
Typical power consumption 44 W
Code:  WK064a
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" Dahua LM32-C301B
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Dahua LM32-C301B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Dahua LM32-C301B
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Dahua LM32-C301B