32" Blaupunkt 32HCT6000S
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Buy with code ALZADNI15
Price Guarantee
Specifications
Screen size and resolution
Diagonal 32 " (81.28 cm)
Maximum resolution HD Ready
Display resolution 1366 × 768
Screen
Panel refresh rate 50 / 60 Hz
Backlight Direct
Operating system
Operating system Tizen OS
Interface Language Czech, Slovak, German, English
Model year
Model year 2025
Application
Global applications NETFLIX, Disney+, YouTube, Amazon Prime Video
Czech apps Oneplay, Prima+, Vodafone TV
Slovak apps O2 TV, Voyo
TV functions
SMART functions HbbTV
Connectivity
Wireless connection WiFi, Bluetooth
Audio-video connectors HDMI 2.1
Total number of HDMI ports 2 ×
Number of HDMI 2.1 ports 2 ×
Data and system connectors USB, CI+
Total number of USB ports 2 ×
Tuners
Tuner type DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C
Dimensions and weight
TV width 72 cm
TV height 47.8 cm
TV depth 19.8 cm
TV weight 4.1 kg
Height without stand 42.4 cm
Depth without stand 8.2 cm
VESA mounting 200×200
Colour
Colour Black
Audio
Speaker performance 12 W
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 26 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Maximum power consumption 26 W
Typical power consumption 26 W
Power outlet type
Country Czechia, Slovakia, Hungary, Germany, Austria
Code:  TVblau014b1
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Manufacturer information
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Show more
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" Blaupunkt 32HCT6000S
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 32" Blaupunkt 32HCT6000S
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" Blaupunkt 32HCT6000S
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" Blaupunkt 32HCT6000S