27" LG UltraFine 27UP850K-W
Buy with code ALZADNI5
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type 4K Ultra HD
Resolution 3840 × 2160
Panel type IPS
Refresh rate 60 Hz
Response time 5 ms
Maximum brightness 400 cd/m2
Native contrast 1200:1
Surface display Anti-Glare
Technology FreeSync
Backlight LED
Colour depth 10 bit
Connection
Graphical user interface HDMI, USB-C, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface USB, USB-C
Data interface standards USB 3.2 Gen 2
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB-C 1 ×
USB 3.2 Gen 2 2 ×
USB 2 ×
Colour gamut
Adobe RGB 95 %
sRGB 95 %
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot, Tilting
Functions Flicker-free, Power Delivery, HDR, Eyesafe
Equipment Speakers, Kensington lock
Maximum Power Delivery performance 90 W
Colour
Colour White
Dimensions and weight
Width 61.35 cm
Height 45.93 cm
Depth 23.93 cm
Weight 5.9 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-C
Power outlet type
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Typical power consumption 44 W
Code:  WK0654a1
Warranty: 24 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" LG UltraFine 27UP850K-W
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" LG UltraFine 27UP850K-W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" LG UltraFine 27UP850K-W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" LG UltraFine 27UP850K-W