27" ASRock PG27FFT1B Phantom Gaming
Buy with code ALZADNI20
Price Guarantee
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Full HD
Resolution 1920 × 1080
Panel and screen technology
Panel technology LCD
Panel type IPS
Refresh rate 180 Hz
Response time 1 ms
Maximum brightness 450 cd/m2
Native contrast 1000:1
Surface display Matte
Technology FreeSync
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.2, HDMI 2.0
Colour gamut
sRGB 123 %
Features and functions
Functions Blue light filter, Flicker-free
Equipment Speakers
Colour
Colour Black
Dimensions and weight
Width 61.3 cm
Height 43 cm
Depth 22.5 cm
Weight 4.25 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode E
Energy consumption in SDR mode 21 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode G
Standby consumption 0.5 W
Code:  WAS001f
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" ASRock PG27FFT1B Phantom Gaming
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" ASRock PG27FFT1B Phantom Gaming
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" ASRock PG27FFT1B Phantom Gaming
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" ASRock PG27FFT1B Phantom Gaming